Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum TŻ


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 zawód kucharz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:31 pm

Witam
niedługo matura i koniec technikum, chce iśc na studia jakieś gastronomiczne ale typowo gastronomiczne wiecie chciałbym byc kucharzem, (moje technikum to hotelarz)szukam jakiejś szkoły tzn studiów, ostatnio wpadłem na szkołe sggw i tam są dwa kierunki:
nauk o żywności
i nauk o żywieniu czlowieka i konsumpcji
stąd moje pytanie który kierunek byłby bardziej odpowiedni dla mnie??
chciałbym się no szczerze mówiąc nauczyć dobrze gotować ..pytajnik czy tam się tego wogóle naucze??
a jesli nie to czy sa jakieś takie studnia wogóle pytajnik

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:54 pm

student na WNoŻ:

http://wnoz.sggw.pl/?page_id=31


student na WNoŻCiK:

http://wnzck.sggw.pl/studia/studia-niestacjonarne/studia-i-stopnia-niestacjonarne-zaoczne/


powiem wprost, kucharzem na wyższej uczelni nie zostaniesz Razz tego uczą w technikum, a potem praktyka w przydomowej knajpie Wink taka kolej rzeczy Smile
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:59 am

Absolwenci Wydziału Nauk o Żywności mogą podjąć pracę w:
zakładach różnych branż przemysłu spożywczego,
instytutach i laboratoriach związanych z badaniem żywności i jej obrotem
handlu wewnętrznym i zagranicznym,
biurach projektowych i szkolnictwie zawodowym,
placówkach naukowo-badawczych,
firmach zajmujących się doradztwem.
no tak nie pisze ze mogą zostać kucharzami:/
a w tym drugimkierunku pytajnik
nauk o żywieniu czlowieka i konsumpcji

to kim można zostac bo nie pisze??
Powrót do góry Go down
agacina88
agacina88

70%

Liczba postów : 213
Wiek : 35

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:03 am

Łukasz ma racje kucharzem nie zostaniesz ale za to dowiesz się wielu ciekawych rzeczy które mogą ci się przydać w tym zawodzie Very Happy

a co do drugiego kierunku to byś musiał się popytać ludzi na tamtym wydziale....
Powrót do góry Go down

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:04 am

no a jak się dostać do takich ludzi pytajnik
Powrót do góry Go down
agacina88
agacina88

70%

Liczba postów : 213
Wiek : 35

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:12 am

nie wiem czy maja jakieś forum czy coś w tym stylu
ale najprostszym sposobem będzie przyjechanie na uczelnie i popytanie ich co sądzą o swoim wydziale i czy warto na niego iść Very Happy
Powrót do góry Go down

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:38 am

tylko ze wiecie ja jestem ze śląska .. dokładnie to żywiec...do warszawy sobie troche jest ...
Powrót do góry Go down

anetaU89

80%

Liczba postów : 243
Wiek : 35

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:19 pm

no trudno skoro chcesz studiowac w warszawie chociaz raz musisz tu przyjechac najlepiej na dni otwarte sprawdz na stronie kiedy sa albo poczytaj o swoim wydziale na stronie sggw innego wyjscia nie widze
Powrót do góry Go down
???
???

40%

Liczba postów : 104
Wiek : 34

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 7:46 pm

ja bym radziła iść do szkoły policealnej czy studium itp bo na studiach to będziesz co najwyżej mieć praktyke na stołówce.. wejdź sobie tutaj i poszukaj http://www.zywiec.zdz.pl/
Powrót do góry Go down

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 8:00 pm

kurcze znalazłem opis jednego profilu z sggw, ale niemoge dodac linku ... jakby co to wysle na priv ...
wiem ze karol okrasa kończyl jakis wydział na sggw bo mi to brat ostatni mówiłSmile
wiecie cos na ten temat??
Powrót do góry Go down
anetka1987
anetka1987

20%

Liczba postów : 73
Wiek : 36

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 11:24 pm

Teraz zadam jedno zasadnicze pytanie: kto to jest Kamil Okrasa? Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down

maly1192

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 31

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 8:17 am

uwarzam że czasem warto przeczytac uwarznie kazdy post aby nie popełnić takiej gafy ...

Bo albo mnie komputer robi w konia, albo czytać nie umiem, ale napisałem KAROL....pytajnik
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 11:08 am

też pierwsze słysze Razz w wielotysięcznym społeczeństwie SGGW niestety przychodzi ciężkie stwierdzenie: nie znamy gościa Razz jakbyś powiedział Palikot to byśmy się domyślali Very Happy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com

lukg88

20%

Liczba postów : 52
Wiek : 36

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 3:04 pm

Robert Janowski ( ten z "Jaka To Melodia") skończył weterynarie na SGGW i jak widać bardzo mu się to przydało w życiu.
Powrót do góry Go down
Daniel B.
Daniel B.

30%

Liczba postów : 75
Wiek : 37

zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 10:22 pm

witaj ja Karola Okrasę znam, ale nie patrz na to jaką on kończył szkołę.
Jeśli chcesz być kucharzem to po prostu gotuj. W mojej praktyce połowa kucharzy z jaką pracowałem to ludzie bez "papierka"
którzy po prostu lubią gotować.
Idąc na studia na tych dwóch wydziałach, o których mowa wcześniej możesz zdobyć dużo przydatnej wiedzy ale przede wszystkim do wykorzystania w przemyśle spożywczym, mniej na kuchni.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



zawód kucharz Vide
PisanieTemat: Re: zawód kucharz   zawód kucharz I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

zawód kucharz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum TŻ :: Forum :: Hydepark-