Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum TŻ


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 to co działamy??

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeCzw Sty 29, 2009 11:54 am

Rozkręcamy tą "budę"? Very Happy pasowało by wkońcu ruszyć z miejsca Very Happy

POMOŻECIE?pytajnik Very Happy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
jacek_piwowarczyk
jacek_piwowarczyk

n00b

Liczba postów : 10
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSob Sty 31, 2009 5:55 pm

a dlaczego mamy nie pomagać Smile fajnie by było jak to się dobrze rozkręci to wtedy dużo łatwiej nawiązać kontakt z osobami z grupy które mieszkają gdzieś na drugim końcu polski Very Happy pzdr
Powrót do góry Go down
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeNie Lut 01, 2009 7:38 pm

W grupie siła:) buziaki!
Powrót do góry Go down
jacek_piwowarczyk
jacek_piwowarczyk

n00b

Liczba postów : 10
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 04, 2009 12:36 pm

ja bym proponował zamieścić też temat oddzielny dla każdej grupy jak to się rozkręci... Łukaszek wyślij na gmaila poprawną stronkę z tym forum to poprzednio nie skopiowałeś wszystkich liter do tego linku i nie można bylo się dostać
Very Happy
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 04, 2009 12:41 pm

ktos reklame forum juz zrobil za mnie Wink i oczywiscie mozna sie dostac klikajac w link Very Happy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
jacek_piwowarczyk
jacek_piwowarczyk

n00b

Liczba postów : 10
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 04, 2009 3:30 pm

to dobrze... a jeszcze jedno małe pytanie, jak ktoś nie zaliczył ekonomi, znaczy teorie na 3 a ćw. na 2 to nie wiecie kiedy jest jakaś poprawa czy coś ?!
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 04, 2009 11:07 pm

[i]No lol a ja myślałem że ten temat to raczej będzie domeną osób planujących inaczej XD
Suspect drunken
Wiec rozkręcając ta bude pragne zaproponować temat
Dobra bibka=Dobry student
HAHAHAH:D
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 04, 2009 11:20 pm

Radeq napisał:
[i]No lol a ja myślałem że ten temat to raczej będzie domeną osób planujących inaczej XD
Suspect drunken
Wiec rozkręcając ta bude pragne zaproponować temat
Dobra bibka=Dobry student
HAHAHAH:D

Radek nie proponuj tylko zakładaj taki temat moj emotek ulubiony
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
Armani
Armani

10%

Liczba postów : 46
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimePią Lut 13, 2009 11:04 am

po zakonczeniu sesji bedziemy musieli sie zintegrowac na II semestrze bounce
wiec taki temat bedzie wskazany Razz


Powrót do góry Go down
kowal121
kowal121

n00b

Liczba postów : 4
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimePią Lut 13, 2009 2:16 pm

Zgadzam się w 100% z przedmówcą... A nawet jak nie przejdę na następny semestr to i tak wpadne do was świętować razem z wami Razz
Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeNie Lut 15, 2009 2:44 pm

myśle że nie tylko Ty Bartuś będziesz miała taką ochotę;) tym bardziej że nawet jak ktoś nie jest z Wawy to warto podtrzymać znajomości;)
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeNie Lut 15, 2009 5:55 pm

EViLpriest napisał:
myśle że nie tylko Ty Bartuś będziesz miała taką ochotęWink tym bardziej że nawet jak ktoś nie jest z Wawy to warto podtrzymać znajomości;)

ja również mysle ze jednak warto podtrzymywac znajomości:D

Zwłaszcza niektóre:D
hehehhe...........
lol!
Powrót do góry Go down
kowal121
kowal121

n00b

Liczba postów : 4
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeNie Lut 15, 2009 11:20 pm

Radeq napisał:
Zwłaszcza niektóre:D
hehehhe...........

Chyba wiem o co Ci bydlaku chodzi Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimePon Lut 16, 2009 5:58 pm

Hehehehe.......o co ci chodzi mój drogi kolego:D
To było ogólnie:P
nie piłem do niczego:D
A że ty domyślasz się to już inna sprawa:D lol!
Powrót do góry Go down
kowal121
kowal121

n00b

Liczba postów : 4
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 18, 2009 12:21 am

No cóż... Ja wiem dużo Razz ... Czasami za dużo Very Happy
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 18, 2009 5:19 pm

Znaczy się co wiesz??Very Happy
A ja mam nadzieję że nawet jeżeli się komuś z ekipy nie uda(co jest bardzo ale to bardzo mało prawdopodobne) to dalej się bedzemy ekipą spotykaćpytajnik?
Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 18, 2009 5:29 pm

no ja myśle że nikt nie opierdzieli maniany i będzie się chciał odlączyć...
Powrót do góry Go down
kowal121
kowal121

n00b

Liczba postów : 4
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSro Lut 18, 2009 11:51 pm

Ja napewno zrobie wszystko żeby z wami zostaćVery Happy:D
Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2009 8:18 am

no to mamy wiernego murzyna:D
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2009 6:08 pm

Czarek nie przesadzaj za bardzo co?pytajnik
Do lasek umiesz sie odzywać a do dobrego kumpla odzywasz się jak do murzyna??
coś mi się nie podoba to
Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2009 6:41 pm

Radziu Radziu...uspokoj sie...ja sie z Bartkiem poprostu tak kocham;)
Powrót do góry Go down
kowal121
kowal121

n00b

Liczba postów : 4
Wiek : 34

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2009 11:42 pm

Ajaja... Bez przesady... Jak chcesz murzyna to sie wybierz do afryki a radzu ma racje... Bez przesady... Możemy sobie czasem pożartować ale nie na forum publicznym i nie w takim stopniu!! Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimePią Lut 20, 2009 11:59 am

wielki Pan Foch sie odwzwal...nie płacz Ko-chamie...poza tym sam chciałeś ostanio żebym coś orignalnego wymyśliłRazz
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitimeSob Lut 21, 2009 12:57 pm

lol!
Powrót do góry Go down

Sponsored content



to co działamy?? Vide
PisanieTemat: Re: to co działamy??   to co działamy?? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

to co działamy??

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum TŻ :: Forum :: Hydepark-