Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum TŻ


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Czy wg Ciebie zorganizowanie poprawki w tą sobotę (21.II) bedzie dobrym pomysłem??
1.Tak
Poprawka z Matematyki - Page 2 I_vote_lcap38%Poprawka z Matematyki - Page 2 I_vote_rcap
 38% [ 16 ]
2.Nie
Poprawka z Matematyki - Page 2 I_vote_lcap62%Poprawka z Matematyki - Page 2 I_vote_rcap
 62% [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 42
 

AutorWiadomość
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 12:34 pm

...kto ma tą wiedze to ma (w to wątpie)...i tak jak będziemy pisać w tą sobotę to i tak wszyscy nie zdadzą np. ja bo w 3 dni to nie dam rady sie czegoś nauczyć bo pracuje caly tydzien do 19... ale co chcecie to sobie róbcie...
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3
Wiek : 35

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 1:12 pm

Kto Ci pozwoli miec poprawki do 30 marca?pytajnik hahah teraz to mnie rozbawiłas... nie jestesmy w szkole podstawowej... że będziemy mogli mieć tyle poprawek.. Ja apeluję o naprawdę przesunięcie terminu za dwa tygodnie aby kazdy mógł się spokojnie nauczyć i bez stresu do tego podejść. A jezeli bedzie 3 poprawka to już chyba raczej płatna a tez płacić to chyba nikt nie ma ochoty. A Jeszcze bedzie tak że połowa osób nie przyjdzie na poprawkę bo nie będą mogli albo coś i jescze nasi kochani wykładowcy się wkurzą i dopiero będzie.. że olewamy sobie.. A w kolejny zjazd każdy raczej bedzie w szkole...
Powrót do góry Go down
Aguś
Aguś

Moderator

Liczba postów : 129
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 1:20 pm

a ja tak po prostu jestem przeciwna sobocie, bo nie mam kiedy sie uczyc i kiedy zalatwiac korepetycji... to jak dla mnie za wczesnie... ale jak sobie chcecie...
Powrót do góry Go down

Klaudia

n00b

Liczba postów : 12
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:05 pm

Zgadzam się z Justyną, większość pracuje i dojeżdza...nie każdy ma możliwość przyjechania w środku tygodnia!!! Albo Sobota albo Niedziela...Osobiście wolałabym pisać wcześniej, żeby w razie niepowodzenia móc pisać jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość...czy w tym tygodniu czy w następnym to stres nieunikniony, więc ja bym wolała szybciej to załatwić...Poza tym poprawki w tym samym terminie to chyba nie najlepszy pomysł...lecz co do tego można by było się spierać...
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3
Wiek : 35

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:26 pm

Klaudia napisał:
Zgadzam się z Justyną, większość pracuje i dojeżdza...nie każdy ma możliwość przyjechania w środku tygodnia!!! Albo Sobota albo Niedziela...Osobiście wolałabym pisać wcześniej, żeby w razie niepowodzenia móc pisać jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość...czy w tym tygodniu czy w następnym to stres nieunikniony, więc ja bym wolała szybciej to załatwić...Poza tym poprawki w tym samym terminie to chyba nie najlepszy pomysł...lecz co do tego można by było się spierać...

Ale koleżanko Klaudio:) Nie bedzie więcej poprawek, no co To by był dla nich za biznes? z chemii mamy aż 3 a z matmy 2 myslisz że oni będą dla nas robić specjalnie kilka poprawek Smile Napewno nie , BO JESTESMY NA STUDIACH!! Smile
Powrót do góry Go down
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:29 pm

Kuba.B napisał:
Klaudia napisał:
Zgadzam się z Justyną, większość pracuje i dojeżdza...nie każdy ma możliwość przyjechania w środku tygodnia!!! Albo Sobota albo Niedziela...Osobiście wolałabym pisać wcześniej, żeby w razie niepowodzenia móc pisać jeszcze raz jeśli będzie taka możliwość...czy w tym tygodniu czy w następnym to stres nieunikniony, więc ja bym wolała szybciej to załatwić...Poza tym poprawki w tym samym terminie to chyba nie najlepszy pomysł...lecz co do tego można by było się spierać...

Ale koleżanko Klaudio:) Nie bedzie więcej poprawek, no co To by był dla nich za biznes? z chemii mamy aż 3 a z matmy 2 myslisz że oni będą dla nas robić specjalnie kilka poprawek Smile Napewno nie , BO JESTESMY NA STUDIACH!! Smile

... a nie w przedszkolu Very Happy
Powrót do góry Go down

Dorota

n00b

Liczba postów : 2
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:41 pm

Ja akurat nie w sprawie matmy, bo udalo mi sie zaliczyc, ale w sprawie chemii, bo jak narazie nie ma osobnego tematu kiedy piszemy? mam prosbe zeby byl to przyszly tydzien raczej. A z tego co mi wiadomo od kolezanki z 2 roku naszego kierunku to w zeszlym roku mozna bylo sie poprawiac i poprawiac az do skutku, dla Waszego pocieszenia...
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:45 pm

Dorota napisał:
Ja akurat nie w sprawie matmy, bo udalo mi sie zaliczyc, ale w sprawie chemii, bo jak narazie nie ma osobnego tematu kiedy piszemy? mam prosbe zeby byl to przyszly tydzien raczej. A z tego co mi wiadomo od kolezanki z 2 roku naszego kierunku to w zeszlym roku mozna bylo sie poprawiac i poprawiac az do skutku, dla Waszego pocieszenia...


Uwierz, że bardzo mnie pocieszyłaś Very Happy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:47 pm

Zobaczymy jak będzie w tym:D
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:48 pm

Kasiula napisał:
Zobaczymy jak będzie w tym:D


Ciiii...buziak moze lepiej niemów tego krzywy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:52 pm

Łukaszku, ja nie mówie tylko pisze buziak
Powrót do góry Go down
Łukaszek
Łukaszek

.

Liczba postów : 738
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 2:56 pm

Kasiula napisał:
Łukaszku, ja nie mówie tylko pisze buziak

tak o tym też chcialem zaznaczyć... Very Happy
Powrót do góry Go down
https://wnoz.forumpolish.com
Justinee
Justinee

:)

Liczba postów : 235
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 3:16 pm

Najprawdopodobniej poprawka z chemii bedzie na nastepnym zjezdzie w piatek miedzy 13.00 a 16.00 na 99%Smile
Powrót do góry Go down
Justinee
Justinee

:)

Liczba postów : 235
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 3:17 pm

a poprawka z matematyki...zobaczymy co nasi wykładowcy nam zaproponują jaki termin im pasuje! więc nie martwcie się:)jakoś to będzie
Powrót do góry Go down
Kasiula
Kasiula

40%

Liczba postów : 108
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 3:22 pm

..wszyscy zdamy:) jeszcze ich zaskoczymy:D hehe
Powrót do góry Go down
Armani
Armani

10%

Liczba postów : 46
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 4:05 pm

Ja jestem otwarty na kazda mozliwa propozycje terminu poprawy z matmy i z chemii bo mam duzo wolnego czasu Razz
Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem bylo by zeby te poprawki odbyly sie w pewnym odstepie czasu np. 3-4 dni.... haha bylby to dodatkowy czas dla nas na przygotowanie sie, no ale kazdy ma swoje zdanie i dobrze by bylo zeby kazdy sie wypowiedzial co mu pasuje Smile i moze wypracujemy jakis kompromis pytajnik pytajnik moj emotek ulubiony


Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 4:17 pm

pomysl nie glupi...nie powiem...w chemia a w niedziele matma...
Powrót do góry Go down

Dorota

n00b

Liczba postów : 2
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 5:15 pm

Dobra mi pasuje chemia Smile
Powrót do góry Go down

Milena

n00b

Liczba postów : 1
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 5:22 pm

Ta sobota to jest fatalny pomysł. Niektórzy chca jeszcze wziaśc korki a w tygodniu pracują Sobota odpada! Jestem na Nie
Powrót do góry Go down
Spyru
Spyru

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:10 pm

Chemia wporządku, co do matmy, osobiście wolałbym najbliższą niedzielę, ew późniejszy termin.
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:15 pm

Hmmm......w tą sobotępytajnik nie ma bata.....
Jak można się tak katować.
A tak ogólnie to ja chciałbym się najpierw dowiedzieć kiedy sorowie zaproponują dla mnie sobota odpada.
praca.
I ludzie jeżeli jesteście tacy strasznie ambitni, chcecie tak poprawiać i uczyć się to mam pytanie..........
CO WY ROBICIE NA ZAOCZNYCH?pytajnik
Bo jeżeli już jesteście na tych zaocznych to zrozumcie że ludzie którzy studiują na tego typu studiach po prostu pracują i nie mogą nauczyc się materiału z semestru w 4 dni. To jest po prostu niemożliwe
Pozdro dla "Elite crew"
Powrót do góry Go down
Kaś:)
Kaś:)

20%

Liczba postów : 55
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:28 pm

dokładnie... a poza tym niektórzy (np ja i inni z 5 i 6 grupy) nie znają jeszcze wyników tego egzaminu... Neutral
Powrót do góry Go down
Armani
Armani

10%

Liczba postów : 46
Wiek : 34

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:44 pm

nie znaja ale sie domyslaja.... przynajmniej ja Smile


Powrót do góry Go down
EViLpriest
EViLpriest

n00b

Liczba postów : 5
Wiek : 36

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:52 pm

co robią na zaocznych?? hmmm...nie powiodlo im się żeby dostać sie na dzienne a teraz chcą tym biednym prawdziwym studencinom zaocznych z powołania dopierdzielić kolejne lęki egzystencjonalne...jak sie nie uda? spoko będę wiecznym studentem...
Powrót do góry Go down
agnieszka.s
agnieszka.s

20%

Liczba postów : 74
Wiek : 35

Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 17, 2009 6:56 pm

najlepiej byłoby zapytać wykładowcę kiedy ma czas i się dostosować, a studia zaoczne są dla tych, którzy potrafią pogodzić pracę z nauką.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Poprawka z Matematyki - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Poprawka z Matematyki   Poprawka z Matematyki - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Poprawka z Matematyki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum TŻ :: Forum :: Hydepark-