Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Witamy!
Jak większość for, wymagamy rejestracji przed możliwością umieszczania tematów i postów na naszych stronach. Ale bez obaw - jest to prosty proces wymagający minimalnych umiejętności. Nie zwlekaj więc, Zarejestruj lub Zaloguj się już teraz! Dzięki temu zyskasz możliwość:

* Zakładania nowych tematów i odpowiadania w wątkach pozostałych użytkowników
* Subskrybowania tematów i for w celu otrzymywania automatycznych powiadomień o zmianach
* Założenia własnego profilu
* Otrzymania pomocy oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Właściciel serwisu aktywuje nowe osoby do 48h po potwierdzeniu tożsamości i po prawidłowym wypełnieniu pól: imię i nazwisko oraz nr grupy. Po tym czasie a zdarza się, że i wcześniej proces rejestracji dobiega końca i można się zalogować.

W każdej chwili można założyć temat w dziale "skrzynka kontaktowa" by jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości co do szukanych informacji.

Administrator
Forum TŻ
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum TŻ


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Football (oczywiście że europejski)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 16, 2009 8:43 pm

Witam wszystkich miłośników piłki nożnej:D
"Idzie wiosna a trawa zaczyna się zielenić."
Proponuje wraz z Rafałem, Bartkiem i Cezarym meczyk:D
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z którymkolwiek z nas w celu ustalenia ilości osób. Zapraszamy do wspólnej zabawy:D
Każdy zainteresowany naszą propozycją niech komentuje i kontaktuje się z nami(brak ograniczeń co do płci wieku i ten teges:D) hehehe....
Pierwszy wolny termin do gry?? kolejny zjazd piątek lub sobota:D
miejmy nadzieję, że matka natura będzie łaskawa:D
Powrót do góry Go down

Adrian

n00b

Liczba postów : 0
Wiek : 36

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 16, 2009 10:03 pm

A może siatkówka Smile? I gdzie chcecie grać. Korytarz na SGGW jest ok... rotfl
Powrót do góry Go down

Kuba.B

n00b

Liczba postów : 3
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 7:31 am

Ja w piłeczke zawsze dawac termin Very Happy
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 8:22 am

lol Adrian miejscówkę to akurat już mamy:P i chyba będzie dobra:D brakuje nam tylko osób do gry:D heheh......a pogoda?pytajnik kto patrzy na pogodęVery Happy
p.s Najbliższy termin to(albo piątek w czasie wykładów:D albo sobota po ćwiczeniach)
Powrót do góry Go down
rafi_chmielu
rafi_chmielu

n00b

Liczba postów : 7
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 9:34 am

noo Wink bedziemy napier**** jak złe w piłe Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Spyru
Spyru

n00b

Liczba postów : 6
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:33 pm

Zawsze i wszędzie:)
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeCzw Mar 26, 2009 2:27 pm

ludzie i ludziska plan jest taki:D
w piątek przed wykładami spotykamy sie na terenie sggw
i oczywiscie atakujemy na upatrzone przez nas boicho do gały.
Very Happy no i nasuwamy ostro:Very Happy p.s. jezeli ktos ma gale w domu to niech bierze:D
hah... wybierzemy najlepszą do gry:D
Powrót do góry Go down
jacek_piwowarczyk
jacek_piwowarczyk

n00b

Liczba postów : 10
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 9:00 pm

tylko ta gała ci w głowie Razz ja widziałem na własne oczyska jak nam szykują boisko do plażówki na terenie kampusu (koło przyzby) <- może tam zaatakujemy niedługo ?!
Powrót do góry Go down
Sodo
Sodo

n00b

Liczba postów : 14
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 10:41 pm

JA Też sie pisze Wink tylko mowić jak cos Smile
Powrót do góry Go down
mrchw
mrchw

80%

Liczba postów : 241
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 8:16 pm

taaaaaaaaak krzywy tez jestem za siatkowką ;-)
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:25 pm

przepraszam bardzo:P
ale co przeszkadza siatkówka graniu w piłkę pytajnik
Lol ludziska przecież zawsze można raz zagrać w to a raz w to Very Happy
Powrót do góry Go down
Wiolcia
Wiolcia

30%

Liczba postów : 99
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 2:47 pm

ooo... jakby siatkóweczka to ja też się piszę Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
mrchw
mrchw

80%

Liczba postów : 241
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 3:28 pm

jak narazie wiecej za siatkowka! ;p a ja i wiola mamy podwójny głos;-)
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 6:01 pm

Hah very funny Razz
nie no przecież w siate można zagrać ale i w gałe też Razz
Ja tam wole gałe Razz
A p.s patrzcie co jest w temacie:P hehehhe........
Powrót do góry Go down
Wiolcia
Wiolcia

30%

Liczba postów : 99
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 8:35 pm

nie patrz na temat, tylko w co chcemy grać Razz kobiety liczą się bardziej moj emotek ulubiony wiadomo, że wy w gałę, lubię nogę, ale co najwyżej popatrzeć Very Happy no zagrajmy w siatkę!!! Very Happy Radziu nie bądź taki Razz:P:P Jeśli chodzi o siatkówkę, to ja też jestem malutka Very Happy ALE DAJĘ RADĘ Very Happy
Powrót do góry Go down
mrchw
mrchw

80%

Liczba postów : 241
Wiek : 34

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Mar 31, 2009 2:08 pm

bedziecie sie zmieniac na libero ;pp albo na zagrywke- radziu-dasz rade!!!!!!! a w noge to sobie nie wyobrazam grac ;O
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Mar 31, 2009 2:16 pm

lol ja grałem 2 lata w siate na rozgrywce Razz
hehhe....ale i tak wole gałe Very Happy
Powrót do góry Go down
Radeq
Radeq

20%

Liczba postów : 64
Wiek : 35

Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 9:32 pm

ludzie no to co gramy cośpytajnik
ciepło jest piach jak na plaży
moze w ten piatek male rozgrywki w siatkoweczke??
elo??
odpisujcie dzialajcie coś tutaj
lol!
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Football (oczywiście że europejski) Vide
PisanieTemat: Re: Football (oczywiście że europejski)   Football (oczywiście że europejski) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Football (oczywiście że europejski)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum TŻ :: Forum :: Hydepark-